fbpx
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 50e
Nemokamas pristatymas Lietuvoje apsiperkant už 50e

Gelinis lakavimas. Ar žinai kokią bazę pasirinkti?

Ar kada svarstėte kokią gelinio lako bazę pasirinkti? Kaip išsirinkti sau tinkamą bazę? Visų pirma reikėtų sau atsakyti į klausimą, kokiu tikslu aš ją naudosiu? Ar tai bus gelinio lako bazė, kurią naudosiu namuose lakuojant sau nagus, ar tai bus profesionalaus naudojimo bazė, su kuria atliksiu nago formavimą. O gal tai bus tik bazinis sluoksnis, kurį įtrinsime prieš kietąją medžiagą t.y. gelį ar poligelį?
Kadangi dabar ypatingai aktuali tema yra tvarumas ir saikingas naudojimas, rekomenduojame tiek darbe tiek namuose neapsikrauti 1001 buteliuku, o rinktis labiau universalias priemones, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Argi ne puiku?
Būtina pažymėti, kad gelinio lako bazę rekomenduojame rinktis itin kokybišką ir rekomenduojamą profesionalų, kad išvengtume įvairiausių netikėtumų tiek laikymo, tiek odos ar nago plokštelės reakcijos atžvilgiu.

Dažniausiai naudojamos bazės šiuo metu yra kaučiukinės (Rubber) bazės. Jos yra labai universalios, taigi aptarsime paeiliui, kaip jos gali būti naudojamos.
Gali būti naudojamos namuose atliekant sau gelinį lakavimą, tiesiog paruošus natūralų nagą, nuriebalinus nago plokštelę, pakankamai nestoru sluoksniu užtepti bazę, prieš tepant UV gelinį laką. Tokiu atveju bazę reikia polimerizuoti UV/LED lempoje vieną minutę, tada jei reikia nuvalyti lipnumą ir tepti laką bei viršutinį sluoksnį.
Kitas būdas – atliekamas manikiūro meistro – gelinis lakavimas su nago formavimu. Tokiu atveju turi būti atliekamas manikiūras, nuriebalinama nago plokštelė, jei reikia naudojamas nerūgštinis primer ir tada tepama bazę visiškai plonu sluoksniu bei sekančiu žingsniu su papildomu lašu bazės formuojamas nago plokštelės paviršius.

Sekantis galimas naudojimo būdas yra – įtrynimui prieš gelį ar polygelį. Šis būdas tinkamas profesionaliam naudojimui, kai atliekamas nagų priauginimas ar korekcija salone, manikiūro meistro. Tokiu atveju bazė atlieka amortizacinio sluoksnio vaidmenį, tarp minkštos nago plokštelės ir kieto gelio/polygelio. Paruoštą nago plokštelę reikia įtrinti nestoru sluoksniu ir polimerizuoti vieną minutę. Toliau formuoti gelį ar polygelį. Jei naudojama kito gamintojo kietoji medžiaga, t.y. kito nei turime bazę, rekomenduojama nuvalyti lipnųjį sluoksnį po bazės polimerizacijos. Naudojant viršutines formeles, taip pat nuvalykite lipnumą nuo bazės.
Šiuo atveju bazė duoda itin gerą sukibimą su natūralia nago plokštele, todėl padeda išvengti atšokimų, atsisluoksniavimų ar kitų nemalonių staigmenų.
Dabar norime papasakoti apie spalvotas bazes. Jos gali būti naudojamos analogiškai, kaip ir skaidri rubber bazė visais atvejais. Bet verta nepamiršti, kad į bazę įdėtas dažas ar blizgutis tikrai nepagerina jos pagrindinių savybių. Todėl jei tik yra galimybė – geresniam laikymui naudokime skaidrias bazes, o grožiui ir dizainui – spalvotas bazes. Tad norint padengti nago plokštelę spalvota baze, pirmiausia rekomenduojama įtrinti skaidrią bazę plonu sluoksniu, polimerizuoti lempoje 30 sekundžių ir tada formuoti spalvotą bazę – taip pasieksime geriausio rezultato.
Beje su rubber baze puikiai laikosi kristalai ant nago, nereikia nei specialių klijų, nei kažkokių papildomų priemonių, Verta pabandyti, juk jei naudojate Rubber bazę kasdien, tai nereikalauja papildomų investicijų.
Ir dar viena panaudojimo galimybė – ant polimerizuotos bazės puikiai atsispaudžia folijos skirtos dizainui, taip pat nebereikia papildomų buteliukų norit atlikti šį itin madingą dizainą su folijomis.
Argi ne nuostabu, kad tiek daug panaudojimo būdų turi vienas buteliukas bazes?
Skatiname rinktis protingai ir tik tai ko mums tikrai reikia. Mūsų vizija – atrinkti Jums tik kokybiškus produktus, kad tai ne būtų tik dar vienas neišnaudotas buteliukas jūsų stalčiuje.

Mūsų rekomendacija Jums:
https://nailarta.lt/produkto-kategorija/bazes/

Parašykite komentarą