fbpx
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 50e
Nemokamas pristatymas Lietuvoje apsiperkant už 50e

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” naujos redakcijos (patvirtinta 2012m. kovo 15d. Nr. 4-243) ir LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 “Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo”, naujos redakcijos (patvirtinta 2011m. gruodžio 23d. Nr. 4-959).
Norėdamas grąžinti prekę, pirkėjas tai gali padaryti per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Pirkėjas pardaveją informuoja apie grąžinimą elektroniniu paštu [email protected], nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Tuomet pirkėjas privalo atsiųsti grąžinamą prekę kartu su raštiškai pasirašytu prašymu grąžinti ar pakeisti prekę.
Pirkėjui grąžinant netinkamos kokybės prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etikėtes, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, jei grąžinama nekokybiška prekė);
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigyjimo dokumentą.
Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei nesilaikoma nurodytos grąžinimo tvarkos.
Grąžinant gautą ne tą prekę, kuri buvo užsakyta, ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
Jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama suma, neskaitant kainos už pristatymą.
Jeigu Pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus yra netenkinamas.
Kokybiškos kosmetikos, higienos prekės nekeičiamos ir negali būti grąžinamos.
Grąžinimo būdas – pristatymas kurjeriu į MB Nailarta būstinę: Baltijos pr. 103, Klaipėda. Arba pristatymas savarankiškai. Prekių iš paštomatų – nesurenkame.
Gavę prekę ir ją patikrinę, grąžinsime Jums pinigus į Jūsų nurodytą (prašyme) sąskaitą per 10 darbo dienų.