fbpx
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 50e
Nemokamas pristatymas Lietuvoje apsiperkant už 50e

Privatumo politika

https://nailarta.lt.
Privatumo politika yra skirta asmenims, kurie naudojasi MB ,,Nailarta” interneto svetaine www.nailarta.lt

Privatumo politikoje, pagal Europos Sajungos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir jį igyvendinantį Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo Nr. I-1374 naują redakciją (Data: 2018-07-16) pateikiama privaloma informacija apie duomenų valdytojo (MB ,,Nailarta”) atliekamą asmens duomenų tvarkymą.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodel tai darome?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (iskaitant Jusu IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrejimų skaičių);
informaciją, kurią Jūs suteikiate mums, tikslu gauti mūsų paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;
bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.
Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

Google slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam, kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymų svetainėje rinkti.
Facebook slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
Instagram slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą
Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama internetiniu adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o dauguma naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju, Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysites interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiurėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiurą, taip pat lojalumo programų vykdymą.

Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google, Facebook, kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinė Google Analytics įrankiais surinkta informacija paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šią informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.