fbpx
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 50e
Nemokamas pristatymas Lietuvoje apsiperkant už 50e
UV/LED lempa manikiurui ir pedikiūrui

Ar žinai kaip pasirinkti uv led lempą nagams?

Paskutiniu metu sulaukiame daug klausimų, kokią UV LED lempą pasirinkti, todėl nusprendėme pasidalinti savo patirtimi su Jumis. Norint atlikti kokybišką gelinį lakavimą, gelinių nagų priauginimą ar korekciją, jums prireiks UV/LED lempos tam, kad užtikrintumėte gerą priemonės išdžiūvimą. Taigi apžvelkime pagrindinius kriterijus į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis profesionalią UV LED lempą. Šie patarimai Jums bus aktualūs ne tik jei Jūs esate profesionali ar pradedanti manikiūro meistrė, bet ir tokiu atveju, jei nusprendėte išbandyti atlikti gelinį lakavimą sau namuose.

Visų pirma pradėkime nuo išorinių veiksnių, kurie lemia pasirinkimą. Labai svarbu, kad lempa būtų pakankamai talpi ir be vargo tilptų visa klientės (arba Jūsų) ranka, ty visi penki pirštai. Svarbu, kad lempos dugnas nebūtų tamsus. Geriausiai medžiaga stingsta lempose veidrodiniu dugnu, šviesos srautas veidrodžio dėka paskirstomas tolygiai po visą lempos erdvę, todėl tokiose UV LED lempose lakas, bazė, gelis ar polygelis stingsta geriausiai. Baltas dugnas taip pat priskiriamas prie rekomenduotinų. O mažiau rekomenduotume rinktis UV/LED lempas juodu dugnu, nes galite dažnai susidurti su nepilnai sustingusiu geliu, polygeliu ar kita medžiaga. Todėl, net jei juodos UV LED lempos atrodo itin patraukliai, bet tokie faktoriai, kaip spalva, gali būti minusas, norint tinkamai išdžiovinti laką ar kitą medžiagą. Ypatingai sunkiai stingsta labai pigmentuoti lakai, didesnis gelio ar polygelio sluoksnis.

Kitas aspektas į kurį verta atkreipti dėmesį – galingumas. Rekomenduojama, kad būtų ne mažiau nei 48W, gali būti ir galingesnė. Didelis pliusas, kai galingumas reguliuojasi ir yra galimybė jį sumažinti (iš 48W į 24W) ypatingai labai galingose profesionaliuose UV LED lempose (Jums padėkos labai jautrių nagučių savininkės, nes mažiau kais natūrali nago plokštelė ir išvengs deginimo jausmo).

Jei naudosite UV/LED lempą ir pedikiūrui – atkreipkite dėmesį, kad nusiimtų lempos dugnas, taip be vargo uždėsite lempą ant kojų nagučių. Ir bus patogu atlikti kojų gelinį lakavimą, o ir klientei bus patogiau.

#ledlempa #uvledlamp #uvled#priemonesmanikiurui#manikiuropriemones

Taigi mūsų rekomendacijos Jums: https://nailarta.lt/produktas/uv-led-lempa-sun-1s/

Parašykite komentarą